Tło

Obszary praktyki

Napisz do nas

Prawo karne

Kancelaria oferuje obronę w toku postępowania przygotowawczego prowadzonego przez policję lub prokuraturę i postępowania przed sądem pierwszej instancji, jak również w toku postępowania apelacyjnego i kasacyjnego. Reprezentujemy także osoby pokrzywdzone w postępowaniu przygotowawczym oraz w sądowym (oskarżyciel posiłkowy) przed sądem I i II instancji oraz w postępowaniu kasacyjnym.

Jesteś podejrzanym/oskarżonym/ skazanym?

Kancelaria oferuje obronę w toku postępowania przygotowawczego prowadzonego przez policję lub prokuraturę i postępowania przed sądem pierwszej instancji, jak również w toku postępowania apelacyjnego i kasacyjnego. Analizuję możliwość zastosowania instytucji procesowych takich jak dobrowolne poddanie się karze czy też możliwość warunkowego umorzenia postępowania.
Sporządzam również pisma procesowe i wnioski dowodowe, wnioski o zawieszenie lub odroczenie wykonywania orzeczonej kary lub rozłożenie zasądzonej grzywny na raty.
Reprezentuję również skazanego w postępowaniu wykonawczym (warunkowe przedterminowe zwolnienie, dozór elektroniczny, odroczenie wykonania kary).

Jesteś pokrzywdzonym?

Reprezentujemy także osoby pokrzywdzone w postępowaniu przygotowawczym oraz w sądowym (oskarżyciel posiłkowy) przed sądem I i II instancji oraz w postępowaniu kasacyjnym. Dochodzę roszczeń z tytułu nawiązki i naprawienia szkody w postępowaniu karnym.

Tło

Napisz do nas

Potrzebujesz szybko i zdalnie skonsultować swój problem?
Skorzystaj z porady prawnej online za pomocą naszego formularza kontaktowego.
Po wysłaniu zapytania dostaniesz w odpowiedzi zwrotnej informację z wyceną usługi prawnej.

*pola wymagane

Kancelaria Adwokacka Monika Cichocka

spotkania z Klientami odbywają się pod adresem: 
ul. Towarowa 35 lok. 50
(II piętro, wejście od ulicy Wolskiej),
00-869 Warszawa

NIP: 5272592879

nr konta: mBank:
88 1140 2004 0000 3302 7712 7438