Tło

Sposoby rozliczeń

Zgodnie z Kodeksem Etyki Adwokackiej nie możemy zamieszczać publicznie informacji o stosowanych stawkach wynagrodzenia, dlatego też w celu ustalenia kosztu usługi prawnej polecam wysłać zapytanie lub zadzwonić. Za każdym razem wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, a jego wysokość uzależniona jest od rodzaju zlecenia, stopnia jego skomplikowania, ilości dostarczonych przez Klienta dokumentów, przewidywanego nakładu i czasu pracy, wartości przedmiotu sporu.

Kancelaria jest w stanie przygotować także zindywidualizowaną ofertę poprowadzenia szkolenia na wybrane zagadnienie prawne w obrębie tematyki prawa cywilnego, rodzinnego lub prawa pracy. Organizowane przez kancelarię szkolenia koncentrują się na najbardziej aktualnych i praktycznych aspektach związanych z prawem i gospodarką. W ich trakcie uczestnicy nie tylko pogłębiają wiedzę w danym obszarze, ale przede wszystkim nabywają praktyczne umiejętności, które umożliwiają im świadome podejmowanie najkorzystniejszych decyzji prawnych i biznesowych.

Kancelaria Adwokacka Monika Cichocka oferuje elastyczną formę rozliczeń z Klientami, a stawki mieszczą się w granicach umiarkowanych.

lub

Tło

Napisz do nas

Potrzebujesz szybko i zdalnie skonsultować swój problem?
Skorzystaj z porady prawnej online za pomocą naszego formularza kontaktowego.
Po wysłaniu zapytania dostaniesz w odpowiedzi zwrotnej informację z wyceną usługi prawnej.

*pola wymagane

Kancelaria Adwokacka Monika Cichocka

spotkania z Klientami odbywają się pod adresem: 
ul. Towarowa 35 lok. 50
(II piętro, wejście od ulicy Wolskiej),
00-869 Warszawa

NIP: 5272592879

nr konta: mBank:
88 1140 2004 0000 3302 7712 7438