Tło

O Kancelarii

Główną ideą mojej działalności jest stworzenie Kancelarii bliskiej ludziom. Misją natomiast, aby pomoc prawna była świadczona przez rzetelnego prawnika w najwyższej jakości, a przystępnej formie.

Jestem adwokatem, który:

  • nie myśli utartymi schematami i jest otwarty na niestandardowe rozwiązania przy jednoczesnym przestrzeganiu norm etycznych,
  • nie tworzy dystansu i który nie jest nieprzystępny, ale przeciwnie – dba o atmosferę sprzyjającą pogłębianiu relacji zaufania na tyle, że nie strach powiedzieć wszystko – bez obawy, że się zostanie odrzuconym lub osądzonym przed zapadnięciem wyroku,
  • zachowa konieczny obiektywizm połączony z doświadczeniem i wiedzą w nawet najtrudniejszej sytuacji,
  • mówi po ludzku, jest dla ludzi i zajmuje się ich sprawami jak swoimi własnymi – osobiście i z najwyższą starannością.

To właśnie chęć wykonywania pracy blisko drugiego człowieka, niesienia mu pomocy i wskazywania rozwiązań z sytuacji, z których zdawałoby się nie ma wyjścia spowodowały wybór przeze mnie tego zawodu, zaś chęć indywidualnego podejścia do każdego Klienta i poświęcenia mu tyle czasu, ile wymaga dana sytuacja zainspirowały mnie do założenia swojej własnej Kancelarii.

Specjalizuję się w obsłudze prawnej małych i średnich przedsiębiorców, zwłaszcza z branży tanecznej - sprawdź ofertę dla szkół tańca na www.lawhall.pl!

Zajmuję się także sprawami procesowymi związanymi z prawem rodzinnym, spadkowym i karnym.

Choć siedziba Kancelarii zlokalizowana jest w Warszawie, świadczę pomoc prawną na terenie całego kraju zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym – w ramach stałej obsługi, jak również doraźnie w odpowiedzi na indywidualne zlecenia.

Adwokat Monika Cichocka

należy do Izby Adwokackiej w Warszawie, z wyróżnieniem ukończyła zarówno studia na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jak i aplikację adwokacką odbywaną przy Izbie Adwokackiej w Warszawie, zaś z egzaminów adwokackich uzyskała dwie oceny celujące. Jest absolwentką Szkoły Prawa Amerykańskiego – The University of Florida Fredric G. Levin College of Law with the University of Warsaw oraz uzyskała tytuł licencjata na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Biegle posługuje się językiem angielskim. Równie dobrze jak na sali sądowej czuje się na parkiecie, bo prywatnie pasjonuje ją taniec i kultura Jamajki, którą miała okazję wielokrotnie odwiedzać.

Monika Cichocka
Tło

Zespół:

Katarzyna Włodarczyk

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie spółek handlowych, prawie własności intelektualnej oraz RODO.

Swoje ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobywała zarówno w kancelariach prawnych, jak i w korporacjach działających na skalę globalną. W 2017 roku odbyła również roczny staż w ONZ w Genewie.

Kwalifikacje i uprawnienia zawodowe:
• biegle posługuje się językiem angielskim;
• jest absolwentką dwóch kierunków studiów: Prawa oraz Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie;
• ukończyła Akademię Spółek Kapitałowych organizowaną przez Instytut Allerhanda oraz Uniwersytet Jagielloński;
• jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Monika Cichocka
Tło

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Hanna Mikulska

Kończy aplikację adwokacką w Warszawskiej Izbie Adwokackiej. Specjalizuje się w prawie budowlanym, ale dobrze odnajduje się również w prawie cywilnym, prawie rodzinnym oraz prawie spadkowym. 

Od sześciu lat zdobywa doświadczenie w spółce zajmującej się nadzorem nad inwestycjami budowlanymi. Nieustannie podejmuje nowe zawodowe wyzwania. Nie straszne jej zagłębianie się w problemy i poszukiwanie najlepszych rozwiązań.

Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Biegle włada językiem angielskim. Uczestniczy w rozmaitych wykładach i szkoleniach z zakresu prawa, aby ciągle poszerzać swoje horyzonty. 

W czasie poza pracą prawnika tańczy i uczy tańca innych. 

Monika Cichocka
Tło

Napisz do nas

Potrzebujesz szybko i zdalnie skonsultować swój problem?
Skorzystaj z porady prawnej online za pomocą naszego formularza kontaktowego.
Po wysłaniu zapytania dostaniesz w odpowiedzi zwrotnej informację z wyceną usługi prawnej.

*pola wymagane

Kancelaria Adwokacka Monika Cichocka

spotkania z Klientami odbywają się pod adresem: 
ul. Towarowa 35 lok. 50
(II piętro, wejście od ulicy Wolskiej),
00-869 Warszawa

NIP: 5272592879

nr konta: mBank:
88 1140 2004 0000 3302 7712 7438