Prawo rodzinne i opiekuńcze

DOOKOŁA ROZWODU: Główną specjalizacją kancelarii są rozwody, zarówno te bez orzekania o winie, jak i z ustaleniem winy. Skupienie się na tej kategorii spraw daje również możliwość codziennego śledzenia zmian w prawie. Dodatkowo olbrzymim atutem kancelarii jest łączenie wiedzy prawniczej z psychologią. Zdaję sobie sprawę z tego, że te osoby potrzebują nie tylko profesjonalnego pełnomocnika – prawnika, ale również fachowego wsparcia psychologa. Adwokat Monika Cichocka ma na koncie z sukcesem przeprowadzone sprawy rozwodowe na rzecz swoich Klientów, którzy zawsze, pomimo natłoku emocji, jakie zwykle wiążą się z formalnym rozstaniem małżonków, wychodzą jednak z uśmiechem i satysfakcją z sali sądowej – to za sprawą szerokiej i jednej z nielicznych na rynku, jeśli nie jedynej, specjalnej oferty, jaką przygotowała w tym celu Kancelaria.

KOMPLEKSOWA USŁUGA: ADWOKAT – PSYCHOTERAPEUTA – DETEKTYW

Nasze trio specjalistów: adwokat Monika Cichocka, stale współpracujący z kancelarią psycholog i psychoterapeuta oraz prywatny detektyw zapewni kompleksowe zajęcie się Twoją sprawą, nie tylko od strony prawnej, ale i emocjonalnej.

Twoje małżeństwo przeżywa kryzys?

Decyzja o rozwodzie została podjęta i chcesz zacząć działać?

Przeanalizujemy Twoją sytuację i znajdziemy właściwe rozwiązanie. Przedstawimy Ci prawne i psychologiczne aspekty problemu oraz możliwe do podjęcia działania.

Zapytaj o naszą specjalną, kompleksową ofertę dotyczącą kwestii związanych z rozwodem – od strony prawnej, psychologicznej oraz detektywistycznej.

Kontakt:

Telefon : +48 793 705 405

Email: mcichocka@kancelariacichocka.pl

Czynne od : 10:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku